Modern Savaş

Savaş Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 127 MB
  • Version 6.8.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Funzio
Modern Savaş mobil oyunu stratejik temelleri olarak heyecanlı ve eğlenceli bir mobil oyundur.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Modern Savaş mobil oyunu sayesinde sizde savaşı avuçlarınızın içinde yaşayacaksınız. Mobil cihazlarınızın dokunmatik özellikleri sayesinde oyun kontrolleri oldukça başarılı olan Modern Savaş oyununa sizde sahip olun ve savaşlarda aktif görev alın. 

Oyuna sadece siz değil bir çok kişi dahil olabiliyor. Çok oyunculu bir oynama sistemine sahip olan Modern Savaş mobil oyunu sizlere heyecanlı vakitler yaşatacaktır. Savaşı kazanmak için atılacak en büyük adımlardan biri silah orduya sahip olmak diğeri ise silah deposuna sahip olamak. Bunlara sahip olduktan sonra güçlü bir ekip olabilir ve büyük savaşların üstesinden gelebilirsiniz. 

Bir süre oyunda ki ganimetleriniz son bulabilir. Buna aldırmayın diğer oyunculara saldırarak onların ganimetlerini ele geçirebilirsiniz. Başarı elde etmek istiyorsanız stratejik planların üzerine kurulu bir oyun oynamalısınız. Modern Savaş mobil oyunu sizleri tatmin edebilecek seviyeye sahip başarılı bir mobil oyun olmuştur. Oyuncularımızı da tatmin etmek için kaliteli içeriklere yer vererek kalitesini kanıtlamıştır. 

Modern Savaş indir